Školní kolo McDonalds cup 2012/2013

V úterý 9. dubna se na našem školním hřišti uskutečnil McDonald´s CUP 2012/2013 – školní kolo fotbalového turnaje. Své síly navzájem změřili v mladší kategorii žáci druhých a třetích tříd a ve starší kategorii žáci čtvrtých a pátých tříd.
Ten, kdo nebyl právě na hřišti, fandil svým kamarádům.
Ve středu 10. dubna proběhlo v tělocvičně školy slavnostní vyhlášení. Nejlepším střelcem v mladší kategorii se stal Matyáš Urbánek s deseti vstřelenými góly a ve starší kategorii Patrik Milfort se šesti vstřelenými brankami.
Všichni, kteří se turnaje zúčastnili, dostali malou sladkost a ti nejlepší postoupili do obvodního kola, které se uskuteční na hřišti naší školy.

Umístění:

I. kategorie                                          II.kategorie
1. místo          III.A                                                        IV.B
2. místo          III.B                                                         V.B
3. místo           II.B                                                         V.A

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii.