Školní kolo McDonalds cup 2011/2012

Ve středu 4. dubna se na našem školním hřišti uskutečnil McDonald´s CUP 2011/2012 – školní kolo fotbalového turnaje. Své síly navzájem změřili v mladší kategorii žáci druhých a třetích tříd a ve starší kategorii žáci čtvrtých a pátých tříd. Ten, kdo nebyl právě na hřišti, fandil svým kamarádům.
V úterý 10. dubna po velikonočních prázdninách proběhlo v tělocvičně školy slavnostní vyhlášení. Nejlepším střelcem v mladší kategorii se stal Daniel Preisler s šestnácti vstřelenými góly a ve starší kategorii Lukáš Milfort a Michal Koki se šesti vstřelenými brankami. Všichni, kteří se turnaje zúčastnili, dostali malou sladkost a ti nejlepší postoupili do obvodního kola, které se uskuteční na hřišti naší školy ve středu 11. a 18. dubna.

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii.

Zde najdete fotogalerii - vyhodnocení.