Škola v přírodě – rekreační středisko Máj

V neděli 24. dubna 2012 odjely děti druhých až pátých tříd do školy v přírodě, která se tentokrát konala v malebné přírodě chráněné krajinné oblasti u městečka Plasy v rekreačním středisku Máj.

Děvčata a kluci druhých a třetích tříd byli ubytováni v budovách a ti starší, čtvrťáci a páťáci v chatkách.
Všichni účastníci školy v přírodě žili po celou dobu hrou „Zachraňme draka ABAROXE“. Draka se nakonec zachránit podařilo a každé dítě obdrželo na památku listinu (glejt), která ocenila jeho schopnosti v různých oblastech.
Děti za šest dnů prožily mnoho zajímavého, ať již sportovní hry, nočního bobříka odvahy nebo na závěr krásný ohňostroj.

Doporučuji, až bude jednou špatné počasí, sedněte si se svými dětmi k počítači, otevřete si fotogalerii a ať vám vaše dcera či váš syn vypráví při prohlížení fotek, co všechno prožili.

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii:

ŠvP II.A (část 1)           ŠvP II.A (část 2)

ŠvP II.B (část 1)           ŠvP II.B (část 2)

ŠvP III.A + III.B                                                   ŠvP IV.A

ŠvP IV.B (část 1)         ŠvP IV.B (část 2)         ŠvP IV.B (část 3)     ŠvP (část 4)     ŠvP (část 5)

ŠvP V.A                                                                 ŠvP V.B

ŠvP  společné (část 1)                                       ŠvP společné (část 2)