Škola v přírodě - III.B

Postřehy ze ŠvP na Belvederu, III.B

Kamila
Nejvíce se mi líbilo, když jsme hráli Bobříka odvahy a moc jsem se bála, protože ti lidé nebyli vůbec poznat. A také se mi líbila diskotéka, protože jsem tancovala různé tance. Byli jsme také na Pancíři, nakupovat v Rudě a já jsem koupila sestře kytku. Měli jsme karneval a já jsem vyhrála soutěž o nejkrásnější masku.

Lukáš
Nejvíce se mi líbilo, když jsme chodili do lesa na soutěže a líbila se mi soutěž na schovávanou. Také se mi líbilo, když jsme zpívali písničky u táboráku a Šumavskou hymnu. Úplně ze všeho nejvíce se mi líbil Bobřík odvahy, když mě honilo strašidlo, tak jsem utíkal a pořád padal, ale pak jsem mu utekl.

Michael
Škola v přírodě se mi moc líbila, protože jsme měli zajímavý program, např. stopovačku, karneval, disko, bobříka odvahy a mlčení a krásné procházky. Byl jsem rád, že jsem na pokoji s dobrými kámoši. Měli jsme dobrou stravu. Pokoj byl krásný i lesy a hora Pancíř. Prostě to byl hotový ráj!

Lucka
Jsem zklamaná z počasí, ale někdy bylo hezky. Ale na druhou stranu jsem šťastná, že jsem zažila krásné dny s ostatními kamarády. Byly tam krásné pokoje. Večer paní učitelka chodila po pokojích a dávala nám pusu na dobrou noc.

Eliška
Od školy jsme odjížděli v 9.30. Když jsme přišli na pokoj, bylo to tam hezké a obědy v jídelně nám moc chutnaly. Každý den jsme chodili na hezké procházky. Líbilo se mi krmení koz a bobřík odvahy. Moc se mi to tam líbilo a nejradši bych se tam vrátila.

Denisa
ŠvP byl snad ten nejkrásnější zážitek z celého školního roku. Bylo tam hodně zábavy. Honza s Danou byli moc hodní. I bobřík odvahy byl nádherný zážitek. Byla tam výborná zmrzka.

Tereza
Líbilo se mi, jak jsme stavěli domečky. Měli tam moc hezké pokoje a dobré jídlo.

Anička
Škola v přírodě byla moc hezká, líbilo se mi, že jsme hodně chodili do přírody. V té restauraci to měli tak dobré, že bych už nikam jinam nechodila. Bylo tam hodně zábavy, třeba maškarní nebo diskotéka. Prostě to tam bylo krásné a chtěla bych tam ještě někdy jet.

Markéta
Když jsem byla na ŠvP, myslela jsem si, že jsem v ráji. Říkala jsem doma: Já chci znovu do Školy v přírodě. Byla tam legrace a také hodně zábavy. Hráli jsme hry a byl bobřík odvahy. No prostě skvělé. Takže celkové hodnocení: DVAKRÁT PODTRŽENÁ JEDNIČKA.

Pavel
Rád bych tam jel znovu. Bylo to prostě SUPER!!! Nejvíce se mi líbil bobřík odvahy. Byla tam diskotéka a karneval. Také se mi líbily domečky.

Tadeáš
Já bych tam strašně rád jel znovu. Taky se mi líbil bobřík odvahy. Byla hezká jídelna. Rád bych znovu stavěl domečky z přírodních materiálů.

Dan
Už bych tam nechtěl jet. Těšil jsem se domů. Nejvíc se mi líbilo stavění domečků.

Kristýna Křemenová
Bobřík odvahy byl strašidelný, ale úžasný. Šli jsme na Pancíř a bylo to vynikající. Karneval byl úžasný a byly tam hezké masky. Diskotéka se mi líbila skoro ze všeho nejvíce. A hotel byl krásný.

Kuba
Moc se mi to líbilo. Byla tam hezká příroda. Byli tam hodní vychovatelé. Jídlo mi chutnalo. Chtěl bych tam ještě jednou jet.

Kristýna Křišťanová
ŠvP byla úžasná. Prostě byla výborná. Určitě bych tam chtěla jet znovu. Nejlepší byl bobřík odvahy. Poznala jsem spoustu nových kamarádů a vychovatelů. Kdybych měla tu možnost tam jet znovu, určitě bych jela, protože to bylo úžasné.

Tomáš
Byla to BOMBA. Nejvíce mi lákala příroda. Hotel by měl dostat pět hvězdiček. Restaurace je v provedení Divokého západu. Hotel se jmenuje Belveder. Chtěl bych se tam vrátit.

Bára
ŠvP je nádherná. Nejvíce se mi líbilo, jak jsme stavěli domečky. Poslední noc byl bobřík odvahy. Měli jsme to nejhorší, byli jsme totiž nejmladší a to se báli i páťáci. Na školu v přírodě bych chtěla znovu jet.

David
V ŠvP se mi moc a moc líbilo. Já bych tam mohl žít celý život. Je tam krásná kuchyně a vaří moc dobrá jídla. Je tam krásná příroda a užijete tam moc zábavy. Dělají se tam různé soutěže a ty jsou moc zábavné. Byl tam hezký táborák.