Škola v přírodě - III.A

Škola v přírodě, aneb jak ji viděly děti ze III.A

Kuba Boček
Na škole v přírodě se mi moc líbilo. Nejlepší bylo, když jsme se koukli do pokojů, byly krásné. Obědy byly taky super. Hry byly hezké i čiperné. Na pátek jsem se taky těšil, protože jsem zase viděl maminku.

Filip Šplíchal
Každý den jsme chodili ven, hráli jsme hry. Jednou jsme šli do Železné Rudy a na Pancíř. Také nás jednou o půlnoci vzbudili a měli jsme bobříka odvahy. Šli jsme ve trojici po lucernách, vyskakovali na nás převlečení vychovatelé a učitelky a my jsme utíkali. Pobyt na škole v přírodě se mi líbil.

Daniel Kabyš
Mně se líbily snídaně, protože jsme snídali cereálie s mlékem a to já rád. Líbily se mi dlouhé vycházky do města a na Pancíř. Líbilo se mi, když jsme ve čtvrtek šli spát a pak nás vzbudili na bobříka odvahy a my jsme nevěděli, co se děje. Také opékání buřtů bylo bezva.

Martina Bosáková
Líbila se mi celá škola v přírodě, ale nejvíc se líbilo stavět domečky z mechu, větví a trávy. Také se mi líbila noční hra.

Bára Tauerová
Nejvíc se mi líbilo, jak jsme stavěli domečky pro zvířátka, potom soutěže, schovávaná, pohádkové hádanky v lese, maškarní. I na diskotéce byla velká zábava, když paní učitelky taky tancovaly. Když byl táborák, opékali jsme buřty. Při olympiádě jsme sbírali razítka a pak byla šlapaná.
Na Belvedéru se mi moc líbilo, škoda, že to uteklo jako voda. Mně se zdálo, že to byl jeden den.

Viki Martínková
Ve škole v přírodě se mi líbilo, zažila jsem tam hodně dobrodružství, jako třeba strašení, hledání pokladu a tůry. Také jsme si hodně hráli a měli jsme olympiádu, stavěli jsme v lese domečky, hráli jsme stopovanou pohádkových bytostí.

Aneta Bernhardtová
Po celý týden jsme byli v hotelu Belveder. Někdy bylo hezky a někdy ne. To je jedno! Pláštěnku jsme vytáhli jen jednou. Chodili jsme na výlety, byli jsme i dole ve městě. Chodili jsme po lese a hráli různé hry. Uteklo to jako voda.

Robert Borovanský
Těch šest dní se mi moc líbilo. Poznal jsem spoustu různých míst, hezkou přírodu. No ale než jsem si zvyknul, už jsme jeli domů. Myslím si že na toto místo budu dlouho vzpomínat.