Předvánoční setkání

Předvánoční čas je vždy plný překvapení, a tak tomu nebylo jinak ani letos ve druhých třídách. Žáci 6. B si pro druháčky připravili pásmo zajímavostí o tom, jak se slaví Vánoce v jiných zemích Evropy a jako bonus s nimi dohromady vařili vánoční punč a vyráběli vánoční překvapení, které si každý mohl odnést domů. Mladší žáci se také pod vedením starších žáků naučili pár anglických slovíček, která jsou spjata s vánočními svátky. Následující den ale překvapení pokračovalo pod vedením žáků  6.A a 6.C, kteří pro své mladší kamarády připravili dramatické čtení pohádky O Smolíčkovi. Všichni si tyto dny užili s velkým nadšením a odměnou pro šesťáky byl velký zájem mladších žáků, kteří jim za jejich výkony s radostí zatleskali a obdarovali je malým vánočním stromečkem. Už se těšíme na další společnou práci.

Mgr. Vilma Doležalová

Zde najdete fotogalerii