Předškoláci na návštěvě u prvňáčků (I.A, I.B, I.C)

Tradiční návštěvy „školkových“ dětí u prvňáčků naší školy proběhly poslední listopadový týden. Žáci prvních tříd předvedli budoucím školákům, co se již za tři měsíce školní docházky naučili. Ve třídě první A, B a C ukázali hodinu matematiky a českého jazyka. Potom kroky dětí z mateřských školek zamířily do tělocvičny. Tam už na ně čekala děvčata prvních a druhých tříd a ukázala jim, co se již zvládla naučit na kroužku aerobiku, který vede na naší škole skvělá paní učitelka Vilma Doležalová. Předškoláčci se nejen podívali na vystoupení, ale potom se i zapojili do tance.
Úplně na závěr si děti prohlédly prostory školní družiny, kde si zahrály i různé hry.
Děvčátka i kluci odcházeli z naší školy se spoustou zážitků. Všichni už nyní vědí, jak to ve „skutečné“ škole vypadá.
S mnohými se jistě potkáme u zápisu do prvních tříd, který se na naší škole koná
15. ledna 2016.

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii (17. MŠ)