Pořad primární prevence

Ve středu 17.10.2018 se žáci 1.stupně naší základní školy zúčastnili dalších preventivních programů Divadla Ve Tři v rámci primární prevence rizikového chování. Žáci 1.-2.tříd shlédli preventivní program s názvem Obtěžování - kontakt dítěte s cizím člověkem. Děti se dozvěděly, jak se zachovat v situaci, kdy je osloví cizí člověk. Žáci 3.-5.tříd shlédli preventivní program Problematika drog - závislost kamaráda. Zábavnou formou se žáci dozvěděli, co jsou drogy a jaká nebezpečná rizika jim hrozí. Oba pořady žáky velmi zaujaly, nad danými tématy se zamysleli a získali dobré rady, jak se v nebezpečných situacích zachovat. Preventivní pořady byly financovány z prostředků dotačního programu na podporu primární prevence rizikového chování v roce 2018, kterou vyhlásil Magistrát města Plzně.

Mgr. Gabriela Štrejlová

Zde najdete fotogalerii