Okresní kolo McDonald’s Cupu

Fotbalový výběr 20. základní školy složený z chlapců 4. a 5. tříd se zúčastnil okresního kola McDonald's Cupu, které se konalo 3. 5. 2024 na 33. základní škole v plzeňských Skvrňanech. V turnaji se utkalo 8 nejlepších škol z Plzně a blízkého okolí. Naši kluci po 2 výhrách a 1 remíze obsadili ve skupině první místo. V semifinále se utkali se základní školou ze Sedlce. V zápase byli jasně lepší a po drtivém vítězství 5:1 postoupili až do vytouženého finále. Tam se náš tým ovšem setkal s domácím výběrem a byla z toho porážka 0:5. V konečném pořadí kluci vybojovali nádherné 2. místo a mohou slavit postup do krajského kola, které se uskuteční 22. května opět na Skvrňanech. Všem klukům patří obrovská pochvala.

Marek Vohrna