Okresní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista

Soutěž se konala 7. 5. 2014 od 9 hodin dopoledne. Naši školu reprezentovali Pavel Křesťan, Jakub Simulík, Simona Beštová a Michaela Bakulová ze čtvrté A a z páté A. Soutěžili v pravidlech silničního provozu, ve znalostech dopravních značek, v umění řešit situace na křižovatkách. Ve zdravovědě prokazovali dovednosti v ošetřování různých druhů zranění, která se mohou stát při dopravních nehodách.Byli bodováni za jízdu na dopravním hřišti podle daných pokynů a vše vyvrcholilo jízdou zručnosti, nejtěžší disciplínou pro většinu účastníků soutěže.
Děti se snažily, jak nejlépe uměly a zaslouží si ocenění i za to, jak vzdorovaly velmi nepříznivému chladnému a deštivému počasí. Obsadily 11. místo a domů si odvezly pěkné dárky za své výkony.Radost mají z pochvaly v žákovských knížkách a odhodlání k účasti na příštím ročníku MLADÉHO CYKLISTY jim určitě nechybí.

Mgr. Jana Hýblová

Zde najdete fotogalerii.