Nebe plné hvězd

V pondělí dne 28.5. se v kulturním domě v Šeříkově ulici konala pěvecká soutěž Nebe plné hvězd, které se zúčastnili tito vybraní žáci školy – Kristýna Kasalová IV.A, Josef Kyvíř IV.A, Jiří Rampouch IV.A, Veronika Vyhnálková IV.A, Hana Kopecká VII.A, Kateřina Sponnerová VIII.A a Nicola Pospíšilová IX.B. Soutěž pořádala agentura City Music Romana Audese. Konkurence byla veliká. Svoje pěvecké výkony předvedli naši žáci zároveň s žáky 13. ZŠ, 25. ZŠ a Masarykovy ZŠ. V programu vystoupili také děti z 23. MŠ a hosté z Mikulášského a Církevního gymnázia v Plzni.
Naše vycházející pěvecké hvězdy zazářili i v této velké konkurenci.
Ve své kategorii obsadil Josef Kyvíř 2. místo a Jiří Rampouch 3. místo.
Všem zúčastněným patří velký dík za skvělou reprezentaci.

O tom, že naše škola dosahuje velkých úspěchů v rozvoji estetické výchovy, svědčí i další aktivity. Pravidelně se zúčastňujeme výtvarných soutěží a naši žáci patří mezi oceňované.
Zatím posledními oceněnými jsou žáci II.B třídy - Vojtěch Bernard, který získal ocenění za svoji výtvarnou práci na téma Pohádka, fantazie a sci-fi a Martin Polášek, který získal ocenění z celostátní výtvarné soutěže výtvarného projektu Evropa ve škole.

Mgr. Ilona Jehličková