Návštěva z 21. MŠ

Ve středu 30. listopadu navštívily naši školu děti z 21. mateřské školky. Prohlédly si budovu školy, nahlédly do tělocvičny, učebny informatiky a do školní družiny. Atmosféru školního vyučování přišly nasát do první B, kde jim paní učitelka Vilma Doležalová ukázala, co se již prvňáčci za první tři měsíce školního roku naučili. Děti z mateřské školky na oplátku prvňáčkům zazpívaly písničku. Na závěr přišli všem zahrát divadlo žáci z druhého stupně. Představení O Červené Karkulce si s nimi pro malé děti připravila paní učitelka Michaela Majerová.
To jak si divadelní představení všechny děti užily, vyčtete z jejich tváří. Děvčata i kluci z druhého stupně sklidili za svůj herecký výkon obrovský potlesk a my všichni se těšíme, co dalšího si pro nás připraví.

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii