Mikulášská nadílka v 38. MŠ v Plzni

V pondělí dne 5. 12. již tradičně chodí u nás po škole Mikuláš s anděly a čerty. Tentokrát si ovšem vyšli trochu dál a zašli se podívat do 38. MŠ ve Spojovací ulici, zda jsou děti ve školce hodné a poslouchají paní učitelky. Pod maskou moudrého Mikuláše se ukrýval Pepa Kyvíř, krásnými anděly byla děvčata Aneta Marková a Kateřina Skalová, čerty představovali Lukáš Vopátek a Matyáš Brožík a fotografie pořizovala Sandra Brožová. Všichni jmenovaní žáci IX. A se zhostili rolí na výbornou. Mikuláš se svojí Knihou hříchů kontroloval, zda jsou skutečně všechny děti ve školce poslušné, andělé chlácholili a rozdávali dárečky a rozumní čerti se drželi v pozadí a pozorně poslouchali básničky nebo písničky, které se děti naučily. Děti, které byly po celý rok hodné, nezlobily, poslouchaly doma i ve školce, dostaly pytlíček sladkostí. A dostaly jej všechny děti. I ty, které si vzpomněly, že někdy trochu zlobí, ale slíbily, že se určitě polepší.
Mikuláš si vše poctivě zaznamenal a příští rok se přijde zase podívat, zda dětí ve školce plní svoje sliby.

Mgr. Ilona Jehličková

Zde najdete fotogalerii