Mikuláš ve školce

V úterý dne 5.12.se vybraní žáci z IX.A zúčastnili v rolích Mikuláše, andělů a čertů Mikulášské nadílky v 38.MŠ a 21.MŠ. Žáci se svých rolí zhostili výborně. Mikulášové byli laskaví a spravedliví, andělé jemní a chápaví a čerti a čertice se zlobili tak akorát, aby se děti nebály. Ve 21.MŠ se děti předvedly pásmem písniček s tanečky. Jejich vystoupení bylo oceněno náležitým potleskem. Ty z dětí, které měly záznam v Mikulášově knize hříchů, slíbily, že se určitě polepší, nebudou odmlouvat, ale budou poslouchat rodiče a paní učitelky. I chlapeček, který víc kouše děti než rohlíky, sliboval nápravu. A tak se akce vyvedla, neboť přinesla dětem radost, což bylo vidět na jejich rozzářených očích. Příští rok se těšíme zase.

Eva Stehlíková

Zde najdete fotogalerii