Kreslení na chodník (V.B)

Tak jsme se konečně dočkali. Dlouhé tři týdny naše třída plánovala, že vymění papír a vodové barvy za chodník a křídy. Počasí nám však až tento týden dopřálo výtvarnou výchovu na „čerstvém vzduchu“. Vydali jsme se zkrášlit chodníky v okolí naší školy.
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout naše dílka.
A tady jsou některé postřehy:
Lukáš – kreslil jsem skiny hráčů z mé oblíbené hry minecraft.
Matěj a Honza – napsali jsme nápis MineMovies, protože tuto skupinu máme moc rádi.
Lucka, Mič – ztvárnily jsme ovečku Šón, Břeťu a Bréťu, Didla a Didlinku, prostě to, co máme rády.
Adam a Jáchym – hlava piráta na ostrově zvířat, to byl náš nápad.
Vlaďka a Patrik – zvolili jsme si postavu Barta Simpsna, protože se nám líbí tento seriál.
Dominik – můj je ten robot.
Karolína – jaro a rozkvetlá příroda mě hodně inspirovaly, takže jsem namalovala květinu a motýla.
Kačka, Ema, Roman – na našem obrázku jsou květiny, které se vznáší ve vzdušném víru směrem k duze a sluníčku.
Tom a David – vytvořili jsme nápis jedné naší oblíbené hry Shakes and Fidget.
Terezka, Anička – máme rády hrady a zámky, tak se na našem obrázku objevil hrad s potůčkem a za ním západ slunce.

Všichni jsme se shodli, že malování na chodník bylo velmi zábavné. Obrovskou radost nám udělali kolemjdoucí, kteří se u našich obrázků zastavovali a obdivovali je.
Takže jsme z našich výtvorů neměli radost jenom my, ale i lidé procházející kolem.

děti z V.B

Zde najdete fotogalerii.