Kino na konci školního roku

Jako každý rok i letos se loučíme se školním rokem návštěvou filmového představení.

Mladší žáci viděli animovanou pohádku „Khumba“. Ponaučení? Nezáleží na tom, jak vypadáme, ale jací jsme, jak jednáme a jak se chováme k ostatním. To poznala i zebra Khumba a její kamarádi.

Děvčata a kluci ze čtvrtých a pátých tříd shlédli film „Pojedeme k moři“. Hlavní postavou je jedenáctiletý kluk Tomáš. K narozeninám dostal kameru a začal točit film o své rodině a kamarádovi Harisovi. Díky své kameře zjistil, že každé úterý a čtvrtek jeho táta někam tajně jezdí. A co vypátral se zeptejte nás, vašich dětí!
Film se nám moc líbil a mnozí z nás si po odchodu z kina oddychli, že máme tak skvělou rodinu, v níž se neodehrává žádné násilí a není žádné „neštěstí“.

Eliška Lišková a Míša Jirsová ze IV. B

Zde najdete fotogalerii