Halloween párty v 1. C

Strašidelný pátek 31. 10. 2014
Uspořádat Halloween párty byl nápad dětí, a tak jsem se rozhodla jejich nápad zrealizovat se vším všudy. Za pomoci Evy Stehlíkové jsme se pustily do práce. Naplánovaly jsme několik soutěží: O nejstrašidelnější zombií tanec, O nejstrašidelnější masku, Nejdelší dolet na koštěti DELUX BMX666, O nejšikovnější kusadla atd. Eva Stehlíková si připravila pro děti výrobu sopky a děti si „soptění“ náramně užily. Samozřejmě nesmělo chybět ani občerstvení v halloweenském stylu – spoustu dobrot, ale i náš zelený lektvar (obarvený džus). Několik rodičů dodalo strašidelné perníčky, které nejen pěkně vypadaly, ale o to lépe chutnaly! A uřezané prsty z listového těsta neměly chybu. Pro rodiče jsme s dětmi nacvičili halloweenský tanec se zpěvem – myslím, že ten se všem moc líbil a děti si ho užily nejvíc ze všech, hlavně při jeho nacvičování. Myslím, že mohu říct, že to byl náš první společný, skvěle vydařený zážitek a těším se na ty další.

Abrakadabra Mgr. Martina Jedličková

Zde najdete fotogalerii I                                                   Zde najdete fotogalerii II