Den zdraví

01  III.B Před přípravou zdravé svačinky.
02  III.B Svačinka je již hotová.
03  III.B Už se nám sbíhají sliny.
04  III.B Moc dobré a hlavně zdravé.
05  III.B Michelinskou hvězdičku za česnekovou pomazánku získal Tomášův tatínek.
06  Co je zdravé? To ví žáci IV.B. Různé druhy zeleniny, to jsou přece vitamíny. Odstraní mu nemoce ten, kdo má rád ovoce.
07  Dívkám zdravá líčka dodá čerstvá mrkvička, ten, kdo chroupe zeleninu, nemá celou zimu rýmu. (IV.B)
08  Zdravá svačinka ve II.B
09  Báseň žáků II.B inspirovaná zdravou výživou.
10  Zdravé a krásné vitamíny z III.A.
11  Žáci III.A vypracovávají ve skupinách úkoly na téma:“Zdravý životní styl.“
12  Děti v I.A začaly tento den složením nápisu toho, co je pro člověka nejcennější. Slovo ZDRAVÍ skládaly z víček od PET lahví. Tím navodily další téma, které souvisí se zdravím, a to třídění odpadu a ochrana životního prostředí.
13  Děti v I.B ve skupinách rozdělovaly potraviny na ovoce a zeleninu. Luštily tajenku na téma ČISTOTA.
14  Děti v V.A si připravily  výstavku zdravých potravin a besedovaly na téma Zdravý způsob života.
15  Děti z II.B vyhodnocují soutěž „Uhádneš, kdo jsem?“