Čajové koláže - 23. -27. března 2009

V listopadovém čísle „creative amos“ jsme objevili nápad na „Čajové koláže“. Ani chvilku jsme neváhali a rozhodli se, že si takovou čajovou koláž s dětmi na 1.stupni také zhotovíme. Od prosince děti začaly nosit do školy papírové sáčky od čajů. Zjistili jsme, jaké obrovské množství čajů se v domácnostech vypije a jaké jsou různé druhy balených čajů. Na jedné z porad byl stanoven termín zahájení prací 23.březen, s tím, že naše čajová koláž by měla být na téma“příchod jara“. Požádali jsme paní učitelku Hauerovou z 2.stupně, aby s dětmi připravila návrhy a ty potom přenesla na slepené kartony. Jak se to dětem z 2.stupně podařilo vidíte na fotkách č.2 a 3.
Ve vestibulu školy se u kartonů s návrhy vystřídaly  během celého týdne všechny děti z prvního stupně.
Jak se jim práce dařila, můžete posoudit sami, když si na fotkách prohlédnete, jak obě koláže postupně vznikaly.

Více ve Fotogalerii.