Tmelicí adaptační den – Krkavec

Ve čtvrtek 23. září se uskutečnila další akce třídy VI. A. Tentokrát jsme si udělali výlet na vrch Krkavec. Hned ráno jsme měli třídnickou hodinu a poté jsme šli na zastávku autobusu, který nás odvezl na zastávku Okounová v Bolevci. Od zastávky nás čekala 5,5 km trasa na samotný Krkavec. Cestou jsme plnili úkoly:
1. úkol byl, aby kluci jakýmkoliv způsobem odnesli holky na předem určené místo.
2. úkol byl, že kluci oslepli a my holky jsme je musely bezpečně odvézt na vrchol kopce. Zní to jednoduše, ale ono to snadné vůbec nebylo, kopec byl strmý a všude byly kořeny stromů, větve a kameny.
Když jsme došli do cíle, čekalo nás ještě jedno stoupání, a to přímo na rozhlednu Krkavec. Těšili jsme se na krásný výhled, ten se ale nekonal, byla mlha. Když jsme slezli z rozhledny, uspořádali jsme pod rozhlednou velký piknik. Byla tam různá jídla od sladkých, po slaná např. pizza, šneci, sushi, karbanátky, pomazánky, šátečky, sušenky. Moc jsme si pochutnali. Poté jsme šli zpátky a opět nás čekala zábava. Někdo měl zavázané oči a musel poslepu poznat, kdo je před ním. Pak už nás čekala jen cesta zpět do školy a společný oběd ve školní jídelně.
Celý výlet se mi moc líbil.

Viktorie Hrudková, VI. A