Posviť si na budoucnost

V pátek 7.10. se žáci obou devátých ročníků zúčastnili festivalu Posviť si na budoucnost, který je zaměřen na výběr povolání.   V areálu DEPO2015 se prezentovala většina středních škol z Plzeňského kraje. Vyučující i studenti se snažili poskytnout co nejvíce informací a většina také nabízela různé aktivity související s nabízenými obory vzdělávání. Každý si našel školu, o kterou má zájem, vyzkoušel nějakou aktivitu, a dokonce jsme se setkali i s našimi bývalými žáky. Máme radost, že se jim všem dobře daří.
V areálu bylo také po celou dobu konání prezentace škol k dispozici kariérové poradenství. Průvodcem byla festivalová karta, se kterou se naši žáci seznámili již předem.  Návštěva festivalu Posviť si na budoucnost byla velmi vydařenou a přínosnou akcí.

Mgr. Michaela Majerová