Atletický čtyřboj

V úterý 20.9. se konal na Atletickém stadionu města Plzně atletický čtyřboj pro žáky 8. a 9. ročníků. Soutěžilo družstvo 5 chlapců i 5 dívek a nelepší 4 závodníci se počítali do bodování. Všichni závodníci bojovali v disciplínách: běh 60m, běh 800m/1000m, skok daleký/vysoký, hod míčkem, vrh koulí.
Dívky měly bohužel nevýhodu, kdy jim na poslední chvíli onemocněly 2 z týmu a tak ve složení Blabolová, Marešová, Marešová soutěžily spíše na své dobré výkony, než pro celkové umístění.
Chlapci nastoupili v plném počtu ve složení Sladkovský, Voves, Kašpar, Pospíšil, Krátký Š. Ve velké konkurenci dalších škol se pohybovali spíše ve druhé polovině startovního pole a tak se do postupového kola neprobojovali.
Všem zúčastněným žákům děkuji za účast a nezaleknutí se předpovědi počasí.

Monika Žandová