Polštářový den na 1.stupni

V týdnu od 14.6. do 20.6. 2008 jsme vyjeli na školu v přírodě. Od budovy školy v sobotu odjíždělo 98 žáků 3.-5.tříd společně s pedagogickým doprovodem směrem do Štědronína, který se nachází v krásném prostředí u  Orlické přehrady.
Na celých 6 dnů, které utekly jako voda, jsme měli pro děti nachystané činnosti. Hned v sobotu byl maškarní bál, žáci  v kostýmech soutěžili o nejlepší tři masky z každé třídy, v neděli jsme dětem připravili sportovní olympiádu, v pondělí večer měli diskotéku, v úterý jsme u táboráku opékali vuřty a zpívali písničky s kytarou, ve středu proběhl pěší výlet na hrad Zvíkov a noční hra a ve čtvrtek jsme se rozloučili  závěrečnou diskotékou.
A  která z aktivit se našim žákům nejvíce líbila ?
Na to se nedá odpovědět jedním slovem, protože pobyt se všem velmi líbil.  Přesto někteří budou nejvíce vzpomínat na výlet na hrad, stavění domečků pro zvířátka v lese, na diskotéku a úspěch své masky na maškarním nebo na odvahu při noční hře.

Mgr. Ilona Jehličková