Florbalový turnaj - kategorie starších chlapců

Dne 21. 10. 2021 se naše škola zúčastnila tradičního florbalového turnaje v kategorii starších chlapců, který se konal na 25. ZŠ v Plzni. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol. Naši kluci začali cestu turnajem vysokou porážkou s 25. ZŠ, ale následující duel s přehledem vyhráli a postoupili z druhého místa ve skupině do semifinále. V semifinále jsme byli lepším týmem a S Gymnáziem Luďka Pika jsme prohráli až smolně na nájezdy. Poslední zápas turnaje jsme tedy hráli o 3. místo. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, a i přes výhru až na nájezdy proti 11. ZŠ jsme byli jasně lepším týmem. Takže jsme celkově skončili na krásném 3. místě a postupujeme do dalšího kola. Klukům patří velká pochvala za bojovnost a předvedené výkony a už teď se těší na okresní kolo.