Co je u nás od nového školního roku nového? Další patro.

Od 1. září 2021 můžeme využívat nové patro, kde je umístěno celkem 7 nových učeben a tři kabinety. Jedná se o odborné učebny přírodopisu, zeměpisu, chemie, fyziky, informatiky a také dvě jazykové učebny. Každá z učeben je vybavena místo interaktivní tabule LCD panelem a také vedle umístěnou klasickou tabulí na bezprašné křídy. Příjemné klimatické podmínky ve třídě pomůže zajistit klimatizační jednotka a samostatný ventilační okruh pro každou třídu, což je ještě podpořeno zelenou střechou.

Naše původně sedlová střecha byla nahrazena střechou pultovou, na níž je navezeno 10 cm zeminy a ta je osazena kobercem rozchodníku šestiřadého. Tato střecha není určena k dalšímu využití v podobě pobytu osob. Není opatřena zábradlím a také nainstalovaná vzduchotechnika by značně znesnadňovala volný a bezpečný pohyb.

Pro zajištění bezbariérovosti byl z prostoru školního hřiště vybudován přístup k novému výtahu, který dokáže obsloužit jak šatny v suterénu, tak ostatní nadzemní patra, včetně přístupu ze hřiště.

Vzhledem k různým omezením není možné si nástavbu prohlédnout na vlastní oči. Proto nám dovolte nabídnout několik snímků zelené střechy a také tříd, které se časem ještě doplní o další nábytek a vybavení (rádi galerii doplníme). Učebny informatiky a jazyků budou překvapením pro naše žáky.

Pojďte tedy dále a hlavně výše:

Pohled na budovu z uliceProstor před hlavním vchodemBezbariérový přístup k výtahu
.
Nová výtahová šachtaStřecha a vzduchotechnikaRozchodník šestiřadý
.
Chodba nového patraOdborná učebnaProstor je velkorysý
.
Náhled na toalety chlapcůNáhled na toalety dívekToalety pro hendikepované